Menu Zamknij

Najpiękniejsze płytki od marki Materia

Firma Materia prezentuje przed nami szereg wzorów i kolorów płytek, aby każdy mógł znaleźć wśród nich coś dla siebie. Przedstawiamy najciekawsze według nas wybory spośród kolekcji marki Materia.

Blanc du Blanc

Marmurowa płytka inspirowana naturą ( podobnie jak większość płytek marki Materia). Inspirowana egzotycznym granitem pochodzącym z Brazylii. Kontrastowy wzór świetnie sprawdzi się chociażby na blatach kuchennych.

blat kuchenny

Black Taurus

Marmur Black Taurus odwzorowuje przyciągający wzrok granit o czarnym mocnej głębi, ze złotymi i srebrzystymi falami, które wyróżniają się na płycie. Podobnie jak naturalny materiał, nadaje się do ozdabiania powierzchni, w tym powierzchni blatów czy stołów nadając im luksusowy charakter.

stół marmurowy

Emerald Green

Ta płyta jest wierną kopią zielonego kamiena pochodzenia brazylijskiego z jasnobrązowymi i białymi żyłkami. Idealnie wyraża wrodzoną elegancję marmuru. Propozycja wychodząca ze zwykłej palety kolorystycznej kamienia, pasująca do najbardziej wyjątkowych projektów. Sprawdzi się na podłodze, ścianie czy blacie kuchennym.

zielony marmur